Top

Cześć, jestem Magda!

Lubię cebulę i od maja 2018 roku tworzę swoje podróżnicze miejsce w sieci. Jestem kreatywna, pomysłowa i elastyczna. Mogę zrealizować kampanie, press tripy, posty sponsorowane, recenzje produktów oraz ciekawe działania w social media z Polski oraz każdego innego miejsca na świecie. Jestem również zainteresowana prowadzeniem prelekcji, warsztatów oraz czynnym uczestnictwem w imprezach podróżniczych.

Ludzie cenią mnie za szczerość i wiele rzetelnych i konkretnych informacji. Po każdym wyjeździe piszę insta-przewodniki oraz gastro-przewodniki. Pokazuję im sposoby na low cost podróże, jak i te z wyższej półki, bo w moim przypadku nie ma jednakowej ścieżki. W każdych warunkach znajdę coś dla siebie – lubię wyjazdy pod namiot, podróżowanie z plecakiem, spanie w dżungli, lokalne speluny, jak i dobre restauracje oraz butikowe hotele z basenem na dachu.

Slide
75000
Obserwujących na Instagramie
30000
Średni zasięg Instastories
50000
Średni zasięg posta na Instagramie
55000
Średnia wyświetleń posta na Instagramie

Zaangażowana społeczność, na którą zawsze mogę liczyć.

Moi odbiorcy to przede wszystkim aktywna grupa kobiet w wieku 25-34 lat, które lubią mnie za poczucie humoru, spontaniczność, naturalność i autentyczność. Obserwatorzy cenią mnie za wiele praktycznych porad i ciekawostki kulturalno-kulinarne.
W social media działam od 2018 i prężnie się rozwijam.

Press tripy

Każde miejsce na świecie jest dla mnie ciekawe i warte odwiedzenia. Mogę wyjechać w najdalszy zakątek świata, pokazać moim odbiorcom dowolne miejsce, a cały pobyt opisać na blogu i zrelacjonować na social media.

Posty sponsorowane

Twoja marka/produkt może pojawić się w moim poście albo relacji na social media.

Recenzje produktów

Cały czas podróżuję i korzystam z licznych gadżetów. Na kolejną wyprawę mogę zabrać i przetestować Twój produkt, a jego użytkowanie opisać i zrelacjonować na swoich kanałach.

Napisz do mnie

Do współprac podchodzę indywidualnie i selektywnie. Wybieram jedynie te, które są zgodne ze mną, moimi upodobaniami i przekonaniami. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, napisz do mnie. Razem przygotujemy najlepszą kampanię dla Twojej marki i produktu.

Współpracowałam z

Media