Top

Cześć, jestem Magda!

Kocham cebulę, podróże i od maja 2018 roku tworzę swoje miejsce w sieci. Jestem kreatywna, elastyczna i szalenie ambitna. Rozumiem tę branżę i umiem się w niej sprawnie poruszać. Mogę zrealizować kampanie, press tripy, posty sponsorowane, recenzje produktów, materiały wideo oraz ciekawe działania w social media z Polski oraz każdego innego miejsca na świecie. Jestem również zainteresowana prowadzeniem prelekcji, warsztatów oraz czynnym uczestnictwem w imprezach podróżniczych.

Ludzie cenią mnie za szczerość i wiele rzetelnych oraz konkretnych informacji. Po każdym wyjeździe piszę insta-przewodniki oraz gastro-przewodniki. Pokazuję im sposoby na low cost podróże, jak i te z wyższej półki, bo w moim przypadku nie ma jednakowej ścieżki. W każdych warunkach znajdę coś dla siebie – lubię wyjazdy pod namiot, podróżowanie z plecakiem, spanie w dżungli, lokalne speluny, jak i dobre restauracje oraz butikowe hotele z basenem na dachu.

Slide
136000
Obserwatorów na Instagramie
82000
Członków w grupie na Facebooku
48000
Obserwatorów na Tik Toku
100000
Średnia wyświetleń reel na IG
70000
Średni zasięg posta na IG
30000
Średni zasięg stories na IG

W sierpniu 2019 roku stworzyłam dla mojej społeczności hashtag #podróżująceplecy

Obecnie liczy on ponad 45 tysięcy zdjeć z całego świata i ta liczba cały czas rośnie.

Zaangażowana społeczność, na którą zawsze mogę liczyć.

Moi odbiorcy to przede wszystkim aktywna grupa kobiet (92%) w wieku 25-32 lata (54%)
oraz 35-42 lata (24%) pochodząca z dużych miast (Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk), które cenią naszą rzetelność, autentyczność, naturalność i poczucie humoru.

Press tripy

Każde miejsce na świecie jest dla mnie ciekawe i warte odwiedzenia. Mogę wyjechać w najdalszy zakątek świata, pokazać moim odbiorcom dowolne miejsce, a cały pobyt opisać na blogu i zrelacjonować na social media.

Posty sponsorowane

Twoja marka/produkt może pojawić się w moim poście albo relacji na social media (Instagram, Facebook, grupa podróżnicza).

Recenzje produktów

Cały czas podróżuję i korzystam z licznych gadżetów. Na kolejną wyprawę mogę zabrać i przetestować Twój produkt, a jego użytkowanie opisać i zrelacjonować na moich kanałach.

Tworzymy filmy

Wraz z mężem tworzymy wideo o tematyce podróżniczej, które publikowane są na social media. Przygotowujemy również filmy do publikacji na kanałach klienta. Odpowiadamy za scenariusz, operatorkę oraz montaż. Dysponujemy profesjonalnymi sprzętem wideo.

Napisz do NAS

Do współprac podchodzę indywidualnie i selektywnie. Wybieram jedynie te, które są zgodne ze mną, moimi upodobaniami i przekonaniami. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, napisz do mnie. Razem przygotujemy najlepszą kampanię dla Twojej marki i produktu.

KLIENCI, KTÓRZY NAM ZAUFALI

Cebula w mediach