Top

Cześć, jestem Magda!

Lubię cebulę i od maja 2018 roku tworzę swoje podróżnicze miejsce w sieci. Jestem kreatywna, pomysłowa i elastyczna. Mogę zrealizować kampanie, press tripy, posty sponsorowane, recenzje produktów oraz ciekawe działania w social media z Polski oraz każdego innego miejsca na świecie. Jestem również zainteresowana prowadzeniem prelekcji, warsztatów oraz czynnym uczestnictwem w imprezach podróżniczych.

Ludzie cenią mnie za szczerość i wiele rzetelnych oraz konkretnych informacji. Po każdym wyjeździe piszę insta-przewodniki oraz gastro-przewodniki. Pokazuję im sposoby na low cost podróże, jak i te z wyższej półki, bo w moim przypadku nie ma jednakowej ścieżki. W każdych warunkach znajdę coś dla siebie – lubię wyjazdy pod namiot, podróżowanie z plecakiem, spanie w dżungli, lokalne speluny, jak i dobre restauracje oraz butikowe hotele z basenem na dachu.

Slide
85000
Obserwujących na Instagramie
23000
Członków w grupie na Facebooku
65000
Średni zasięg posta na Instagramie
70000
Średnia wyświetleń posta na Instagramie
30000
Średni zasięg Instastories

W sierpniu 2019 roku stworzyłam dla mojej społeczności hashtag #podróżująceplecy

Obecnie liczy on ponad 30 tysięcy zdjeć z całego świata i ta liczba cały czas rośnie.

Zaangażowana społeczność, na którą zawsze mogę liczyć.

Moi odbiorcy to przede wszystkim aktywna grupa kobiet w wieku 25-34 lat, które lubią mnie za poczucie humoru, spontaniczność, naturalność i autentyczność. Obserwatorzy cenią mnie za wiele praktycznych porad i ciekawostki kulturalno-kulinarne.
W social media działam od 2018 i prężnie się rozwijam.

Press tripy

Każde miejsce na świecie jest dla mnie ciekawe i warte odwiedzenia. Mogę wyjechać w najdalszy zakątek świata, pokazać moim odbiorcom dowolne miejsce, a cały pobyt opisać na blogu i zrelacjonować na social media.

Posty sponsorowane

Twoja marka/produkt może pojawić się w moim poście albo relacji na social media.

Recenzje produktów

Cały czas podróżuję i korzystam z licznych gadżetów. Na kolejną wyprawę mogę zabrać i przetestować Twój produkt, a jego użytkowanie opisać i zrelacjonować na moich kanałach.

Napisz do mnie

Do współprac podchodzę indywidualnie i selektywnie. Wybieram jedynie te, które są zgodne ze mną, moimi upodobaniami i przekonaniami. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, napisz do mnie. Razem przygotujemy najlepszą kampanię dla Twojej marki i produktu.

Współpracowałam z

Media